Šoje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Gerai“ arba naršykite toliau. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Privatumo Politika

  • Klientas MARGOSGIJOS.LT el. parduotuvėje gali susikurti asmeninę paskyrą, registracijos formoje pateikdamas savo teisingą ir tikslią kontaktinę informaciją. MARGOSGIJOS.LT patvirtina, jog registracijos faktas nereiškia, jog klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui. Klientas turi galimybę prenumeruoti ir atsisakyti MARGOSGIJOS.LT informacinių pranešimų.
  • Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; el. paštas. MARGOSGIJOS.LT patvirtina, jog šie duomenys bus naudojami išimtinai  tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. MARGOSGIJOS.LT įsipareigoja neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus el. parduotuvės partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais
  • Klientas, užsiregistruodamas MARGOSGIJOS.LT parduotuvėje/ užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Tuo atveju, jeigu klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, MARGOSGIJOS.LT atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.